ZAJĘCIA POZALEKCYJNE dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Leżajsku organizowane w roku szkolnym 2017/2018

Rodzaj

zajęć

Czas realizacji

Uczniowie
z klas…

Nauczyciel prowadzący

Dydaktyczno-wyrównawcze

fizyka

Pn. 14.25 – 15.10

II gim.

Dionizy Kyc

Dydaktyczno-wyrównawcze

historia,
 j. angielski

Sr. 14.25 – 15.10

II gim.

Mariusz Tenerowicz

Dydaktyczno-wyrównawcze

matematyka

Wt. 7.10 – 7.55

II gim.

Gabriela Cwiek

Dydaktyczno-wyrównawcze

języka angielski

Pt. 7.10- 7.55

II i III gim.

Franus Monika

Dydaktyczno-wyrównawcze

matematyka

Pn. 14.20 – 15.05

II, III gim, VI

Elżbieta Filarowska

Dydaktyczno-wyrównawcze

geografia

Sr. 14.25 – 15.10

II, III gim.

Elżbieta Berestka

Dydaktyczno-wyrównawcze

język polski

Czw. 14.20 – 15.05

II, III gim.

Regina Żołynia

Dydaktyczno-wyrównawcze

j. polski
(
przyg. do egzaminu)

Czw. 7.10-7.55

III gim.

Bożena Zygmunt

Dydaktyczno-wyrównawcze

matematyka
(
przyg. do egzaminu)

Sr. 14.25 – 15.10

(II półrocze)

III gim.

Urszula Grzywna

Dydaktyczno-wyrównawcze

biologia

Sr. 14.25 -15.10

III gim., VII

Romana Raźnikiewicz

Dydaktyczno-wyrównawcze

j. rosyjski

Wt. 14.20 – 15.05

III, II gim.

Jolanta Goch

Dydaktyczno-wyrównawcze

geografia

Sr.7.10 – 7.55

VII

Berestka Elżbieta

Gry i zabawy sportowe
z elementami korekty postawy

sport

Pt.  14.25-15.10

II, III gim.

Grudzień Małgorzata

Gry i zabawy sportowe
z elementami korekty postawy

sport
(gry i zabawy z elementami korekty)

Pt. 13.25-14.10

I-III

Grudzień Małgorzata

Korekcyjno – kompensacyjne

 

Pn. 14.25 – 15.10

Wt. 14.25 – 15.10

II gim.

III gim.

Bożena Zygmunt

Rozwijające zainteresowania

j.angielski

Wt.14.25 – 15.10

II gim.

Bernadeta Domagała

Rozwijające zainteresowania

matematyka

Czw. 13.35-14.20

II gim.

Gabriela Cwiek

Rozwijające zainteresowania

polonistyczne

Wt. 14.25 – 15.10

II gim., VII

Regina Żołynia

Rozwijające zainteresowania

basen

Pn. 14.30, Czw. 17.00

II i III gim.

Czech Jacek

Rozwijające zainteresowania

fizyka

Pt. 14.25  -15.10

II, III gim.

Kyc Dionizy

Rozwijające zainteresowania

gimnastyka

Pn.14.25 -15.55

II, III gim.

Urszula Wyszyńska

Rozwijające zainteresowania

historia

Pn. 14.25 – 15.10

II, III gim.

Wiesława Stangenberg

Rozwijające zainteresowania

j. angielski

Pt. 7.10 – 7.55

II, III gim.

Barbara Kątnik_Simko

Rozwijające zainteresowania

j. angielski

Wt. 14.20 – 15.05

II, III gim.

Monika Franus

Rozwijające zainteresowania

Sport
– piłka siatkowa

Wt. 14.30 – 16

II, III gim., VI-VII

Dariusz Latuszek

Rozwijające zainteresowania

matematyka

Wt. 11.45-12.30

IIa

Janas  Ewa

Rozwijające zainteresowania

muzyka

(gra na flecie)

Wt. 12.45-13.30

IIa

Janas  Ewa

Rozwijające zainteresowania

artystyczne
(taneczne)

Czw. 12.45-13.30

IIb, IIIb

Kucharska Lidia

Rozwijające zainteresowania

j. angielski

Pn. 12.45-13.30  

III

Wiącek Bogusław

Rozwijające zainteresowania

biologia

Czw. 14.25 – 15.10

III gim.

Romana Raźnikiewicz

Rozwijające zainteresowania

chemia

Czw. 7.10-7.55

III gim.

Marta Orłowska

Rozwijające zainteresowania

j. rosyjski

Sr. 7.10 – 7-55

III gim.

Aleksandra Zdulska

Rozwijające zainteresowania

matematyka

Wt. 13.35 -14.20

III gim.

Jadwiga Franus

Rozwijające zainteresowania

matematyka

Sr. 13.35-14.20

III gim.

Urszula Grzywna

Rozwijające zainteresowania

j. angielski

Pn. 14.25 – 15.10

III gimn.

Agnieszka Grzywna

Rozwijające zainteresowania

j. polski

Pn. 14.25 – 15.10

III, II gim.

Małgorzata Kowalska

Rozwijające zainteresowania

j. niemiecki

Pn. 15.00-15.45

II-III

Miłobóg  Grażyna

Rozwijające zainteresowania

j. angielski

Pt. 12.45-13.30

IV

Kątnik – Simko Barbara

Rozwijające zainteresowania

teatralne

Śr. 13.35-14.20

IVc

Marzec-Wiącek Iwona

Rozwijające zainteresowania

chór

Wt. 7.00-7.45

Pn 14.20-16.00

IV-V

VI-VII

Kuczek Barbara

Rozwijające zainteresowania

Koło misyjne

Śr. 13.30-14.20

V

Klimczak  Dorota

Rozwijające zainteresowania

plastyczno-techniczne

Wt. 13.30 -14.20

V

Bożena Leniart

Rozwijające zainteresowania

robotyka

Śr. 14.30-16.30

VI, V

Leniart Bożena

Rozwijające zainteresowania

matematyka

Czw. 12.45-13.30

Vb

Sroka  Agata

Rozwijające zainteresowania

muzyczne

Śr. 13.35-14.20

Vb

Domaradzki  Piotr

Rozwijające zainteresowania

biblioteka

Pt. 13.35 – 14.20

VI

Motor Maria

Rozwijające zainteresowania

zaj. plastyczne

Czw. 15.15 – 16.00

 Pt. 15.15 – 16.00

VI, VII
IV, V

Barbara Kuczek

Rozwijające zainteresowania

chemia

Czw. 13.35 – 14.20

VII

Agnieszka Grzywna

Rozwijające zainteresowania

fizyka

Czw. 14.25-15.10

VII

Ćwiek  Gabriela

Rozwijające zainteresowania

historia

Pt. 14.25 – 15.10

VII

Mariusz Tenerowicz

Rozwijające zainteresowania

j. angielski

Pt. 14.25- 15.10

VII

Rzeszutko Józef

Rozwijające zainteresowania

piłka nożna

Pn. 16.30 – 17.00

VII

Tomasz Kisielewicz

Rozwijające zainteresowania

j. angielski

Pn. 14.25-15.10

VIIb

Szczawińska  Anna

Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1104532
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
791
1076
3068
1095224
12150
22257
1104532

Twój adres IP: 54.221.73.186
Server Time: 2017-12-13 16:49:01