Międzynarodowy sukces chóru Cantiamo pod batutą Barbary Kuczek 2015 r.

               Bardzo znaczącym sukcesem w karierze chóru Cantiamo było zakwalifikowanie się do Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych. Konkurs odbył się w dniach 4-6 grudnia 2015r. w Krakowie. Konkurowały ze sobą chóry z wielu krajów (Wielka Brytania, Norwegia, Bułgaria, Węgry, Słowacja, Czechy, Estonia, Szwajcaria, Łotwa, Polska). Poziom był bardzo wysoki. Wszyscy śpiewali po prostu pięknie.

Chóry oceniało międzynarodowe jury: dr Andrea Angelini (Bolonia, Włochy), Marcin Cmiel (Warszawa, Polska), Veronica Lozoviukova (Praga, Czechy), Thea Paluoja (Rapla, Estonia), Sasho Tatarchevski (Macedonia).

                Cantiamo zaprezentował swój repertuar bardzo dobrze, otrzymał wysoką punktację, dzięki której zdobył Brązowy Dyplom w tym prestiżowym festiwalu. Niewiele brakło do srebra. Wszystkie chórzystki zasługują na szczególne uznanie i gratulacje.

              Chórzystki:  Aleksandra Bobowska, Paulina Kusio, Karolina Działo, Barbara Masełek, Elżbieta Ożóg, Kinga Przepłata, Jowita Zygmunt, Aleksandra Dąbek, Magdalena Pustelny, Sandra Mączka, Klaudia Dyjak, Katarzyna Mielniczek, Wiktoria Chmielowiec, Emilia Kwiecińska, Weronika Kwiecińska, Karolina Malec, Kornelia Czapla, Sylwia Dąbek, Michalina Kisiel, Alicja Zięzio, Patrycja Gielara, Sara Pacyniak, Oliwia Stachowiak, Justyna Cierpisz, Klaudia Piwudzka, Magdalena Burek, Wiktoria Bucior, Aleksandra Szozda, Aleksandra Hospod, Katarzyna Chowaniec, Dominika Kąpińska, Martina Gąsiorek.

                Szczególne podziękowania należą się pani Aleksandrze Kołodziej. 

Barbara Kuczek

Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1136138
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
530
868
6965
1124030
18622
25134
1136138

Twój adres IP: 23.22.240.119
Server Time: 2018-01-22 16:21:44