Znaczący występ chóru Cantiamo w leżajskim szpitalu pod dyrekcją Barbary Kuczek

Znaczący występ chóru Cantiamo w leżajskim szpitalu pod dyrekcją Barbary Kuczek

             10 grudnia 2015r. chór Cantiamo został zaproszony przez dyrektora szpitala w Leżajsku Pana Mariana Furmanka na uroczyste otwarcie projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa zdrowia publicznego i ograniczanie nierówności w zdrowiu poprzez przebudowę i wyposażenie SP ZOZ w Leżajsku”.

             W uroczystości wzięli udział członkowie Zarządu Powiatu Leżajskiego, Starosta Marek Śliż, Wicestarosta Zdzisław Leśko, przedstawiciele Rady Powiatu Leżajskiego, przedstawiciele powiatowych jednostek samorządowych, Burmistrz Leżajska Ireneusz Stefański, Radny Województwa Podkarpackiego Stanisław Bartnik. W uroczystości uczestniczyli Pani Teresa Gwizdak - Dyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego, lokalni przedsiębiorcy, dyrektorzy szpitali z sąsiednich powiatów, oraz kierownicy niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej: NZOZ Centrum Medyczne w Kuryłówce, NZOZ Medica w Leżajsku oraz NZOZ Ambulatoryjny Zakład Opieki Zdrowotnej z Łętowni.

             W trakcie uroczystości został wygłoszony przez Panią Profesor. Bożenę Karczmarek-Borowską – specjalistę onkologii klinicznej, radioterapii i chemioterapii, autorkę licznych publikacji naukowych, wykład na temat profilaktyki chorób nowotworowych.

             Uroczystość otwarcia została uświetniona miłym i wzruszającym występem chóru Cantiamo z Gimnazjum Miejskiego i Belcanto z Zespołu Szkół Licealnych pod dyrekcją  Barbary Kuczek, który zaprezentował niezwykle ciekawy repertuar oraz wprowadził słuchaczy w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziewczęta bisowały i dostały owacje na stojąco.

Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1082771
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
420
502
4197
1073129
12646
26535
1082771

Twój adres IP: 54.156.92.243
Server Time: 2017-11-19 14:13:22