Wycieczka do Wrocławia

        W dniach 24-26 maja 2017r. uczniowie klasy 2c oraz 3e pod opieką p. Małgorzaty Karaś, p. Bożeny Leniart i p. Jerzego Świty wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.
        Pierwszym punktem podróży było zwiedzanie Starego Miasta oraz Rynku wrocławskiego. Przeszliśmy także przez słynny ,,Most zakochanych'',  następnie udaliśmy się do przepięknych Ogrodów Japońskich. Tam mogliśmy zobaczyć przeróżne, ciekawe odmiany roślin, i podziwiać piękną naturę. Kolejną atrakcją był Sky Tower - najwyższy budynek we Wrocławiu, z którego podziwialiśmy panoramę miasta.
   Drugiego dnia obejrzeliśmy ,,Panoramę Racławicką'', która wywarła na nas ogromne wrażenie. Potem udaliśmy się do wrocławskiego ZOO, gdzie każdy mógł zobaczyć przeróżne zwierzęta, chyba z całej kuli ziemskiej! Nastęnie pojechaliśmy do Hydropolis, czyli muzeum wody. Bardzo dużo dowiedzieliśmy się o wodzie, jej zastosowaniach i pochodzeniu. Każdy znalazł tam coś dla siebie - jedni oglądali ciekawe prezentacje, inni, trochę bardziej zmęczeni mogli odpocząć na relaksacyjnych fotelach przy szumie wody. Później udaliśmy się na piękne widowisko, a mianowicie -  oglądaliśmy fontanny multimedialne. Oprócz tego było co niemiara śmiechu i zabawy podczas wrzucania się do fontanny. 
        Trzeci dzień wycieczki rozpoczęliśmy od wizyty w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. 
Na drodze do Leżajska znajdował się ostatni punkt naszej wycieczki, czyli Zamek w Mosznej. Gdy tam weszliśmy, poczuliśmy się jakby w świecie sprzed kilkuset lat. 
        Oczarowani pięknem Wrocławia, z pewnością jeszcze nie raz tam wrócimy, a wycieczkę zdecydowanie zaliczamy do udanych!
                                                                             Zuzia Ostolska

 

Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1160460
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
677
866
1543
1152251
16094
26850
1160460

Twój adres IP: 54.234.233.48
Server Time: 2018-02-20 18:58:38