V Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

          Dnia 22 marca 2017r. odbył się V Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Od kilku lat cieszy się on sporym zainteresowaniem wśród uczniów naszego gimnazjum i również w tym roku zgromadził grono młodych wykonawców.

          Interpretacje wybranych piosenek prezentowali kolejno: Wiktora Zawadka z kl.3a z utworem „Shape of You” Ed Sheeran ,Antonina Krupa z kl.1c – „Undo” Sanna Nielsen, Aleksandra Szozda 2b i Katarzyna Działo 2c „ До рассвета” Sati Kazanova, Wiktoria Bucior, Wiktoria Wołoch kl.2b „Stay”  Rihanna, Magdalena Burek, Klaudia Żyrek  kl.3d „Milion ałych roz" Ałła Pugaczowa, Patrycja Leniart i Martina Gąsiorek kl.2a „Titanium” Sia. Jury w składzie: Pani Barbara Kuczek, Pani Barbara Kątnik-Simko, Pani Jolanta Goch po burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców.

           Pierwsze miejsce wyśpiewały sobie Aleksandra Szozda i Katarzyna Działo,  które zaśpiewały piosenkę „До рассвета”. Na drugim miejscu uplasowały się Wiktoria Bucior i  Wiktoria Wołoch   za wykonanie piosenki „Stay”. Trzecie miejsce przypadło Magdalenie Burek i Klaudii Żyrek za wykonanie piosenki „Milion ałych Roz” oraz Martinie Gąsiorek i Partycji Leniart śpiewającym piosenkę „Titanium". Wyróżnienie otrzymali Wiktoria Zawadka za piosenkę “Shape of You” oraz Antonina Krupa za wykonanie utworu „Undo”.

Zwycięzcy pierwszego etapu wezmą udział w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku. 

Organizatorami konkursu byli: Bernadeta Grzywacz - Domagała, Agnieszka Grzywna, Mariusz Tenerowicz.

           Życzymy wszystkim sukcesów w przyszłych edycjach konkursu i rozwijania talentów muzycznych.

 Bernadeta Grzywacz - Domagała


Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1163695
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
499
1508
4778
1152251
19329
26850
1163695

Twój adres IP: 54.167.29.208
Server Time: 2018-02-23 12:19:55