„ … Jesteście wyjątkowymi ludźmi…”

     

„ … Jesteście wyjątkowymi ludźmi, którzy w sposób dojrzały postrzegają życie. W pełni rozumiecie sens i potrzebę Waszej misji społecznej, jaką jest wolontariat. Poświęcając swój wolny czas, dajecie potrzebującym cząstkę samego siebie, a to jest największy dar, jaki można ofiarować drugiej osobie. Współczesny świat otacza wszechobecna komercja, wy natomiast potraficie bezinteresownie i z dużym zaangażowaniem pomagać innym. Wasza empatia, wrażliwość i dobroć budzą największy szacunek. Jesteście wzorem do naśladowania nie tylko dla Waszych koleżanek i kolegów, ale dla całej społeczności. To dzięki waszej ofiarności, osobom korzystającym z pomocy żyje się łatwiej i lepiej…. „

            Takie słowa kierował do wolontariuszy z naszej szkoły Prezes Stowarzyszenia „Dobry Dom” – pan Marek Piechuta, dziękując za zaangażowanie i pracę na rzecz niepełnosprawnych. Razem z dyrektorem szkoły – p. Maciejem Polańskim, wręczyli pamiątkowe dyplomy Natalii Krudysz,  Małgorzacie Malicie, Monice Olechowskiej, Izabeli  Sudoł, Mateuszowi Tryczyńskiemu, Wiktorii Zawadce, Mateuszowi Zawadce, Michałowi Sroce.

U. Grzywna


Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1085233
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
425
1014
2160
1078574
15108
26535
1085233

Twój adres IP: 23.20.162.200
Server Time: 2017-11-22 13:04:13