Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt.

W dniu 03.03.2017 roku w Zespole Szkół Licealnych odbył się turniej w piłce siatkowej chłopców. W turnieju udział wzięły  reprezentacje Gimnazjum w Giedlarowej, Gimnazjum w Woli Zarczyckiej, Gimnazjum w Łętowni, oraz Gimnazjum Miejskiego w Leżajsku.

Turniej został przeprowadzony systemem „każdy z każdym”. Po bardzo zaciętych i pełnych sportowych emocji pojedynkach reprezentacja naszej szkoły zajęła w turnieju 2 miejsce przegrywając tylko mecz ze zwycięzcą zawodów. Gimnazjum Miejskie w Leżajsku reprezentowali ; Szymon Kusek, Jakub Hanus, Tomasz Zięzio, Sebastian Chowaniec, Patryk Niemy, Jakub Pokrywka, Witold Bożek, Tomasz Trestka, Bartłomiej Gdula. Uczniowie do zawodów przygotowywali się pod opieką nauczycieli Dariusza Latuszka i Tomasza Kisielewicza.

W  dniu 7.03.2017roku w  Zespole Szkół Licealnych odbyła się Powiatowa  Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju udział wzięły reprezentacje z Gimnazjum z Giedlarowej, Łętowni, Grodziska Górnego i Leżajska. Turniej został przeprowadzony systemem „ każdy z każdym”. Po zaciętych i pełnych sportowych emocji reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce.

Gimnazjum  Miejskie w Leżajsku reprezentowały : Gabriela Bełz- kapitan,Julia Tara, Paulina Siłko, Zuzanna Ostolska , Marta Naróg, Karolina Naróg, Maja Kisielewicz, Julia Zając, Świąder Laura

Uczennice przygotowywały się do zawodów pod opieką Małgorzaty Grudzień.

Turniej piłki siatkowej dziewcząt „ Trójki”.

W ostatni piątek, tj. 3.03.2017r. odbyły się mistrzostwa naszej szkoły w piłce siatkowej dziewcząt „trójki”. Startowały  w nich, reprezentacje wszystkich klas, prawie 32 zawodniczki, które walczyły  o puchar szkoły. Zostało rozegranych 30 spotkań systemem „każdy z każdym”. W zawodach uczestniczyła drużyna z Żołyni, która zajęła
1 miejsce w składzie: Burda Monika, Lorenc Oliwia, Kuras Maja, Lisowska Wiktoria, 2 miejsce drużyna z naszej szkoły w składzie: Bełz Gabriela, Świąder Laura, Zając Julia, Naróg Marta,  3 miejsce : Maruszak Natalia, Paulina Siłko, Sulikowska Milena, Osip Patrycja.  4 miejsce : Kisielewicz Maja, Tara Julia, Borek Joanna,  Naróg Karolina.

Dalsze miejsca do wiadomości u nauczycieli wychowania fizycznego.

Nauczyciele WF

Server Time: 2017-11-22 13:05:35