Zajęcia w czasie ferii

Oferta zajęć w czasie ferii

 

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Program zajęć (ilość godzin, tematyka zajęć )

Termin zajęć

Godziny zajęć

Sala, w której będą odbywać się zajęcia

Imiona, nazwiska, klasa uczestników zajęć (min. 8 uczniów)

Bożena Zygmunt

Warsztaty dziennikarskie

1. Skład komputerowy gazetki XII 2016 - 2 godz
2. Korekta artykułów do gazetki I 2017 - 2 godz

17 i 20.01.2017

10.00 - 11.00

303

1. Karolina Garbacka
2. Mikołaj Kycia
3. Aleksandra Rokita
4. Laura Rymarz
5. Amelia Rzucidło
6. Dominika Skwara
7. Laura Świąder
8. Anna Wójtowicz

Małgorzata Karaś

Matematyka dla dociekliwych.

1.Przegląd apletów z gotowymi bryłami.
2.Tworzenie brył w programie Geogebra.
3.Rysowanie i przekrojów brył w Geogebrze.
4. Rozwiązywanie zadań dotyczących brył.

25-01-2017

3 godziny lekcyjne od 9 :00

218

Robert Higgins, Oliwia Konior, Emilia Kwiecińska, Michał Sroka,Tymoteusz Typrowicz, Weronika Lach, Karolina Malec,Sebastian Żak

Marta Orłowska

Ciekawe doświadczenia chemiczne

Wykonywanie doświadczeń chemicznych przez uczniów pod nadzorem nauczyciela , 2 godziny

16, 17 styczeń 2017

10 -11

315

Wojciech Kosior 1a, Tymoteusz Typrowicz 3e, Anna Olszewska 3b, Grzegorz Kozyra 3b, Emilka Goc 3b ,Joanna Upchurch 3c, Agnieszka Mączyńska 1c, Aleksandra Grzywna 3e

Dariusz Latuszek

Zajęcia sportowe z piłki siatkowej

Innowacja, 2 x 60 minut, Doskonalenie ustawienia przy przyjęciu zagrywki i przy własnej zagrywce.

16.01.2017

11 do 13

sala do gier zespołowych

Gdula Bartek, Hanus Jakub, Kusek Szymon, Trestka Tomasz, Kiełboń Konrad, Pokrywka Jakub, Tłuczek Bartosz, Niemy Patryk, Bożek Witold, Homel Hubert

Małgorzata Grudzień

Gry zespołowe- piłka siatkowa

Doskonalenie techniki gry w piłkę siatkową- 2godz.

17.01.2017 r.

10:30-12:30

sala gimnastyczna

Naróg Marta 2d , Naróg Karolina 2d, Kisielewicz Maja 1c, Łuszczak Jagoda 1c, Siłko Paulina 2d, Tara Julia2b, Bełz Gabriela3d, Krupa Antonina1c

Urszula Wyszyńska

Gry i zabawy rekreacyjne. Gimnastyka.

Gimnastyka dziewcząt i chłopców. 3 godz.

Poniedziałek 16 stycznia 2017r.

9.00 12.00

Sala gimnastyczna

Magdalena Zielińska IIb, Natalia Misiak IIb, Małgorzata Hryniewska IId, Laura Tofilska Ie, Joanna Borek Ie, Daria Nazar Ic, Magdalena Burek IIId, Adrian Kapka IIc, Bruno Jagusztyn IIIa.

Dionizy Kyc

Kółko fizyczne

Przygotowywanie uczniów do trzeciego etapu konkursu kuratoryjnego z fizyki.

16.01, 18.01, 20.01 (w drugim tygodniu do uzgodnienia z uczniami)

8:00-10:00

308;

Mikołaj Tomasz Kycia kl. 2c; Karolina Małgorzata Murzyn kl.2c; Krystian Eugeniusz Sitarz kl. 2c; Jakub Pokrywka kl. 3c; Joanna Irena Upchurch kl. 3c; Wiktoria Malwina Margas kl. 2b; Małgorzata Maria Wołoch kl. 2b; Grzegorz Krzysztof Kozyra kl. 3b;

Barbara Kuczek

Chór szkolny

9 godz. Przygotowanie chóru do obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci O Ofiarach Holokaustu Na Podkarpaciu.

23.01 - 24.01 - 25.01 - 26.01. 2017r.

gł.1(9.00-9.45), gł.2 (9.45-10.30), gł.3(10.30-11,15)

212 - pon., wt., śr., Muzeum Ziemi Leżajskiej - czw.

gł.1 - Julia Białkowska(2c), Julia Tara (2b), Patrycja Osip(2d), Klaudia Dyjak (3a), Katarzyna Mielniczek(3d), Emilia Kwiecińska(3e), Karolina Malec(3e), gł.2 - Wiktoria Bucior(2b), Aleksandra Szozda(2b), Wiktoria Wołoch(2b), Aleksandra Hospod(2c), Katarzyna Chowaniec( 2d), Kornelia Czapla (3a),Sylwia Dąbek(3a), Alicja Zięzio(3a), Sara Pacyniak(3a), gł.3 - Dominika Kąpińska(2b), Julia Polańska(2b),Małgorzata Malita(2b), Weronika Kuczek(2b), Karolina Trębacz(2b), Katarzyna Działo(2c), Justyna Cierpisz(3c), Magdalena Burek)

Agnieszka Kuczkowska

kółko teatralne

2 godz. przygotowanie interpretacji wierszy na walentynkowy wieczór poetycki w Bibliotece Miejskiej

17.01.217 i 24.01.2017

10.00-11.00

233

Długosz Katarzyna Ic Kucharska Matylda Ic Łuszczak Jagoda Ic Daria Nazar Ic
Rymarz Laura Ia Kuszpa Monika IIIb Olszewska Anna IIIb Stachowiak Oliwia IIIb Bilska Wiktoria IIIb Tetiurka Anna IIIb Męczyńska Agnieszka Ie

Elżbieta Filarowska

Zajęcia dodatkowe

Rozwiązywanie testów z egzaminów gimnazjalnych

18.01.2017

9.00 - 13.00

310

Zawadka Wiktoria 3a, Rączka Emilia 3a, Dyjak Klaudia 3a, Dąbek Sylwia 3a, Gielara Patrycja 3d

Jacek Czech

Pływanie

Przygotowanie uczniów do zawodów sportowych

17 - 20 stycznia 2017 r.

10.00 - 11.00

Pływalnia Miejska

Jakub Biskup 2D, Joanna Marzęciak 2D, Konrad Augustyn 1B, Bartłomiej Dudziński 1B, Agata Rudzińska 1D, Joanna Borek 1E, Szymon Kusek 3A, Michał Baran 1A, Jakub Muskus 2B, Witold Bożek 2C.

Tomasz Kisielewicz

Gry rekreacyjno sportowe - piłka nożna.

Małe gry 3x3. Doskonalenie techniki gry w piłkę nożną.

18.01.2017 r.

11:00 - 13:00

sala do gier zespołowych.

Babiarz Mateusz 3b, Kozyra Adam 3b, Gdula Bartłomiej 3A, Fusiarz Jakub 2b, Kowalczyk Kacper 2b, Banaś Nikodem 2B, Baj Konrad 2D, Piechowski Oskar 2D, Tłuczek Bartosz 1A, Masełek Adam 1A, Podwyszyński Szymon 1E, Decowski Norbert 1E.

Romana Raźnikiewicz

Świat pod mikroskopem.

4 godz.

17.01.2017

9.00 - 12.00

203

Mateusz Wiech klasa Ic
Krzysztof Polański klasa Ic
Konrad Marciniak klasa Ic
Jakub Sołek klasa Ic
Joanna Dadał klasa Ic
Szymon Fus klasa Ic
Mateusz Śmieciuch klasa Ic
Natalia Gut klasa Ic
Julia Gałusza klasa IIc
Karolina Murzyn klasa IIc
Sebastian Suszyło klasa IIc
Julia Białkowska klasa IIc

Małgorzata Kowalska

Ferie na filmowo - warsztaty

4 godziny oglądanie - fragmentów adaptacji filmowych - zajęcia warsztatowe: język filmu, recenzja, wartości

18.01.2017

9:00 - 13:00

309

Tymoteusz Typrowicz
Krzysztof Stęchły
Antoni Biały
Robert Higgins
Oliwia Konior
Wiktoria Chmielowiec

Mariusz Tenerowicz

Kultura i sztuka krajów anglosaskich

muzyka, sztuka slang młodzieżowy lat 80 tych na Wyspach i we Wspólnocie Narodów Brytyjskich

poniedziałek

9.00 - 13.00

111

Joanna Upchurch kl3c, Adrian Dziki kl3c, Jakub Pokrywka kl3c, Dawid Deryło kl3c, Jakub Jachimowicz kl2d, Adam Kozyra kl3b, Anna Olszewska kl3b, Grzegorz Kozyra kl3b, Klaudia Dyjak kl3a,

Bernadeta Grzywacz-Domagała

Z ANGIELSKIM "ZA PAN BRAT"

2 godziny (Idiomy i przysłowia angielskie)

16.01.2017

9 - 11

111

Joanna Upchurch , Jakub Pokrywka , Hubert Rajski, Natalia Gut, Adrian Dziki, Anna Olszewska, Oliwia Stachowiak, Dawid Deryło

 

 

 

Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1085256
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
448
1014
2183
1078574
15131
26535
1085256

Twój adres IP: 23.20.162.200
Server Time: 2017-11-22 13:07:39